Felicia Fabrics

Bize beklentinizi tarif ediniz – onu gerçekleştirelim

Ürün Kalitesi

Firmamız, üretmiş olduğu çeşitli ürünlerde, kaliteden ödün vermeden, operasyonları ve süreçleri kalite anlayışı içerisinde yürütür.

Kalite Standartları

Firmamız AR-GE ve ürün geliştirme konusunda birlikte çalıştığı uzman desinatörleri ile kumaş, desen ve moda tasarımı anlayışında sürekli yenilikler ortaya koymakta ve koleksiyonlar hazırlamaktadır.

Üretim Hattı

Bursa Kestel Organize Sanayi Bölgesinde kurulu bulunan fabrikamızın yıllık üretim kapasitesi'dir. Toplam kapalı alan üzerinde 12 adet Dornier-Jakarlı son teknoloji dokuma makinelerinde üretim yapan, dinamik yapısı, dürüst çalışma anlayışıyla, faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Videolar

Hakkımızda

M. Hacıoğlu Tekstil Hakkında

Hakkımızda

1989 yılında Sayın Hasan Hacıoğlu tarafından kurulan, döşemelik ve ev tekstili, perde üreticisi olarak faaliyet gösteren, samimimi ve güven veren bir işletmeyiz.

Ürünlerimizi profesyonel kadromuzun desteği ile Alman Liba-Dornier dokuma tezgahları ve Staublı jakarlı makine parkurlarımızla üretmekteyiz.

Oeko- Teks sertifikalı ürünlerimizi, gerek yurt içindeki gerekse yurt dışındaki kumaş toptancılarına ve mobilya üretim şirketlerine(ürünlerimizi) iftiharla sunmaktayız.

Bize beklentinizi tarif ediniz – onu gerçekleştirelim

Vizyonumuz

Özgün ve şık tasarımlarıyla, kaliteye uygun fiyat politikasıyla, mobilya ve ev tekstilinin trendini belirleyen marka olmak.

Misyonumuz

Kalite ve dürüstlükten ödün vermeden, modern teknolojiler kullanarak dünya trendlerini, kendi kültürümüze uygulayıp; döşemelik ve perdelik kumaş üretip ulusal ve uluslararası pazara sunmak.

Ürünler

Markalarımız

 • Mode Massa

Referanslarımız

 • ADA premium
 • Enza Home
 • İstikbal
 • Tarocco Vaccari

Bize Ulaşın

Bize iletmek istediğiniz bilgiler için bir konu seçerek formu doldurmaya başlayabilirsiniz.  Ofisimizi ziyaret edin.

  Adres:
  BUTTİM Blok A-1 No.19 16250 Osmangazi/Bursa - TÜRKİYE
  Telefon:
  +90 (224) 211 38 38
  +90 (532) 218 13 72